ilios

Adres

72-420 Dziwnówek, ul. Kołobrzeska 1

Rezerwacja

+48 606 742 774

Od nas wszędzie jest blisko…..

Jesteśmy w centrum a jednak z boku od gwaru …..

  • do morza ze strzeżoną plażą jest tylko 300m
  • do Jeziora wrzosowskiego ze szkółką windsurfingu i kitesurfingu oraz rowerami
    wodnymi i kajakami – 100m .
  • ścieżki rowerowe- od ośrodka biegną w trzech kierunkach, pierwsza ok. 7 km do Kamienia Pomorskiego, druga przez las ok. 15 km w kierunku Pobierowa, trzecia do Dziwnowa który leży zaledwie 2 km od Dziwnówka i można tam dojśc również plażą.
  • przystanek autobusowy – przy ośrodku.
  • market Polo -50 m.
  • kawiarnie, smażalnie, lodziarnie, pizzerie, restauracje i mniejsze sklepiki- za rogiem.

    W miesiącu lipcu i sierpniu na terenie naszego ośrodka działa mała gastronomia z obiadami domowymi i grochówką wojskową.

Dziwnówek

mała miejscowość wypoczynkowa w woj. zachodniopomorskim położona pomiędzy morzem bałtyckim a zatoką wrzosowską .Wolny od przemysłu, czysty ekologicznie z piękną plażą i niepowtarzalnym klimacie który sprzyja leczeniu dróg oddechowych i dolegliwości krążenia jest doskonałym miejscem na wypoczynek. Od lat funkcjonuje tu sanatorium i ośrodki rehabilitacyjne rownież dla dzieci gdzie można wykupic zabiegi bądź skorzystac z basenów lub sauny.
Przy jeziorze wrzosowskim działa szkółka windsurfingu i kitesurfingu, można tam wypożyczyc kajaki czy rowery wodne. Wybierając spacer plażą bądź jazdę rowerem w odległości 2 km dojdziemy do Dziwnowa, miejscowości z której można wypłynąc statkiem w rejs po morzu, w porcie rybackim kupimy świeżą rybę i zobaczymy most zwodzony który łączy Dziwnów.
Planujecie Państwo wyjazd z rodziną, ze znajomymi a może w parze , w sezonie lub po sezonie, to nie problem postaramy się dopasowac termin do słodkiego lenistwa lub aktywnego wypoczynku. Zachętą do tego niech będą piękne długie plaże na które w odległości 300 m od naszego ośrodka są dwa zejścia, jedno w centrum Dziwnówka drugie z płaskim zjazdem dla wózków. Tylko 100 m. dzieli nas od sosnowych lasów z pieszymi i rowerowymi szlakami biegnącymi kilometrami wzdłuż klifu skąd rozpościerają się bajeczne widoki na morze a jesienią te same lasy kuszą grzybiarzy grzybami, cóż lepiej zregeneruje nasz system nerwowy a jeżeli dodamy do tego jod unoszący się w powietrzu który wpływa na budowanie odporności i cudowny sen to już jest kolejny powód dla którego warto nas odwiedzic.